štvrtok 3. septembra 2009

TRENDY OBUV NA JESEŇ A ZIMU 2009/2010

Nové jesenné a zimné trendy v dámskej obuvi sú trochu rozdielne, než poznáme z minulých sezón. Omnoho väčší dôraz je kladený na farby. V popredí stojí jednoduchosť a zvýraznenie celkového štýlu. Jesenné a zimné trendy v dámskej obuvi už nie sú len doplnením outfitov, ale presne mierenou, dokonalou módnou strelou, ktorá má jasný smer aj cieľ – kvalitu, prirodzenosť a veľké elementy.
Hitom sú tradičné aj netradičné farby
Pokiaľ máte rady čiernu alebo bielu, rozhodne budete mať z čoho vyberať. Čierna je najčastejšia farba, ktorá sa v trendoch obuvi objavuje, ale dvere sú otvorené aj odtieňom modrej, tmavozelenej, tmavohnedej, červenej a ďalším farbám, ktoré sú na oko príjemné a ľahko zladiteľné s ostatnými odtieňmi.
Džungla
Do popredia sa opäť dostávajú aj zvieracie vzory a potlače. Pruhy zebry, či tigra, leopardie škvrny, jaguárie škvrny, krokodília alebo hadia koža sú opäť in. Tak nechajte preniknúť nespútanú divočinu do veľkomesta!
Najhorúcejším trendom sú kozačky nad kolená
Kozačky nad kolená sa v posledných zimných sezónach už párkrát ako trend objavili, ale zatiaľ nenašli u zákazníkov také pochopenie ako teraz. Možno tento trend čakal na svoju pravú chvíľu a teraz je tu v plné kráse. Kozačky nad kolena sú trochu extravagantné a maximálne elegantné. Môžete si ich dovoliť prakticky ku každému outifu, ktorý odhaľuje kolená. Najlepšie modely týchto dizajnov sú v čiernej farbe v koženom prevedení, poprípade rôzne bledé odtiene semiša alebo matnej kože. Kozačky môžu byť nad kolenami mierne rozšírené, ak sú vyrobené z pevného materiálu, obľubu si ale na prvý pohľad získali kozačky z lesklej, jemnej kože, ktoré vyzerajú až vtieravo sexy… skrátka to pravé pre každú ženu, ktorá chce vzbudzovať pozornosť nenútene a bez použitia okatej extravagancie!
Čo sa nosí predovšetkým:
· obuv s výškou po členky
· extra vysoké kozačky nad kolená aj vyššie
· asi centimetrová až dvojcentimetrová platforma
· extra vysoký tenší podpätok alebo stredne vysoký širší kužeľový alebo ihlanový podpätok
· trendy sú aj plné podpätky
· tiež si môžete spestriť život štýlovými gumovými čižmami


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára