štvrtok 14. júla 2011

CLIPS SHOES

Už dávnejšie som chcel pripraviť jeden článok (len akosi v poslednej dobe mám veľa povinností a moc toho nestíham) a preto ho píšem až teraz.
Oslovilo ma pár topánočiek, ktoré som videl v pár klipoch. Hneď ako som ich tam na pár sekúnd zhliadol tak som vedel, že sa musím s vami o ne podeliť a zobraziť ich tu. Takže tu sú tri videoklipy a trojo botičiek.

1.) RIHANNA - Man Down


Moc túto "reggae" pesničku nemusím (nehovorím, že je zlá, ale úúúplne moc žerem skôr song California King Bed), oveľa viac, ako pesnička a Rihannin styling a lá Ariel malá morská panna, ma zaujali jej sandálky. Viete, ktoré mám na mysli? Áno tie z  času 2:08, tie retro červené s bielymi bodkami so zeleným okrajom a zelenými ponožtičkami, v ktorých kráča po ulici. Sú tak hravé, letné a úplne parádne! Konkrétne ide o sandálky Polka od MIU MIU (existujú i v modrom a zelenom prevedení). Presne sa k nej hodia a ja z nich nemôžem.

Sandálky Polka od MIU MIU


2.) NICOLE SCHERZINGER - Right There


Asi viete, že som jak straka , a že sa mi páči všetko čo sa jagá, třpití, bliští. A preto sa mi páčia i tie čižmičky, čo má Nicole v klipe  v čase 2:40, keď sedí na gauči s 50 Centom. Sú pásikavé na ihličkách a hlavne sa ligocú ( no na zahodenie nie sú i tie karamelkové kozačky, čo v nich kráča a sa natriasa pol klipu). Ale späť ku tým kotníkovím čižmám, snažil som sa ich nájsť na nete, ale márne, tak ak niekto niečo o  nich zistíte, tak mi dajte vedieť. Vďaka.


Neznáme ale očarujúce čižmičky v klipe.


Čižmičky mala aj na vystúpení v Britains Got Talent.

3.) KATY PERRY - Last Friday Night (TGIF)Tak super funny klip som už dávno nevidel, vždy sa zabávam, keď ho vidím. Ju a jej skladby nemusím, ale totok jej vyšlo. A tie pumpky z času 3:03, v ktorých schádza zmenená bifľoška po schodoch, sú tak božííí! Total osemdesiate roky plné farieb a tá kombinácia, že jedna žltá a druhá ružová. No parádička. Hneď som si ich zamiloval. Žiaľ ani o nich sa mi nič konkrétne nepodarilo zistiť.Elektricky neónové 80-te roky zobrazené v lodičkách.

Tak páčili sa vám aspoň jedny? Ktoré? Alebo, ktoré botičky vás oslovili  a z akého klipu - dajte vedieť.


1 komentár:

  1. Tie Rihannine som si v klipe vobec nevšimla..ale teraz keď ich vídim, no wau, prekrásne sú... ale zase Katy, to je asi ešte lepšie :D tie topánky sú skvelé, už len pre to že je každá iná, aj zvyšok oblečenia má uplne super :D ten žiarivý outfit proste milujem :)

    OdpovedaťOdstrániť