štvrtok 15. marca 2012

JARNÉ KÚSOČKY

Opäť po dlhšej odmlke som späť, nie že by som zabudol na svoj blog a nemal nápady na články, ale chcel som privítať jar jak sa patrí s novou kolekciou, ktorá mala byť pôvodne ešte v zime, ale nejak som lenivý a až tak, že ešte stále nie je hotová. Hanba mi! :) Musím sa nejak posnažiť a dokončiť a dokonca dokončiť i tu druhú, ktorú som medzi tým začal. Nejak v poslednej dobe neviem nič dotiahnuť. Toľko nápadov a tak málo času. 
Takže prinášam zopár infošiek - veci čo ma ohúrili, potešili, prekvapili, a s ktorými sa chcem s vami podeliť.

Ako ste si všetci všimli prišla jar!!! Z čoho sa veľmi teším, bo je to moje obľúbené obdobie a už zimy som mal po krk. Zistil som to nie len podľa počka, ale dnes na balkóne mi pristál na ruku motýľ!!! :) Bolo to nádherné.  Tak krásny a ľahučký, plný farieb. :) A jak privítať jar ak nie farbami, kvetmi, vzormi... Trošku inšpirácie prinášam i ja.


Priletel rovno na moju ruku.


FARBY, FARBIČKY, FARBENKY, ...


Slnečná žltá, blankytne modrá, kriklavo ružová, jasná ranžová, pastelovo zelenkavá,...všetky! :)
Giuseppe Zanotti privítal jar ako sa patrí - neónovo žiarivými farbami! Sú do očí blištiace, svieže a hravé. Hlavne sa mi páči tá vykrojená platforma - som z nej paf! :)


Casadei a viac než oslňujúca žltá - tá je inak veľmi trendy túto sezónu, a musím sa priznať, že i mňa si veľmi moc silno podmanila tento rok! ;)


N. Kirkwood zdôraznil tyrkysovú oranžovou, myslím, že môže byť, hm? 


Krvavo červená od Manola Blahnika. Elegantnejšie hádam už nemohli byť. Detail v podobe perál na opätku.

KVIETOČKY


Jak preplnená lúka! Kombinácia flóry (v podobe veľkých kvetou) a džungle (v podobe zvieracieho vzoru) ma vždy dostane. Pre tento raz je to Jimmy Choo.
Nicholas Kirkwood ešte raz, no tento krát aj jeho kvetinová záhradka. podobnou potlačou sa nechal inšpirovať úplne a vytvoril celú kolekciu.
McQueenove sandálky sú akoby posiate lupeňmi kvietkov. Vyzerajú tak ľahké a jemné ani samotný lupienok kostca. Veľmi podmanivé všakže?


Gaetone Perrone umiestnil kvietky na pätu lodičiek. Jeden alebo hne´d niekoľko by ste volili?

KORÁLKY OD NATÁLKY


Minule som bol so sestrou v jednom obchode a sme natrafili na sandálky, ktoré mali plno korálok. Boli tak milé, pripomínali mi tieto od Burberry, mal by som si to už začať fotiť. Takže dámy navliekame! :)

MARIE PETRÁKOVÁ


V novom čísle českého  ELLE som natrafil v jednom článku o tvorbe študentov VŠUP na tieto platformky. Sú perfektné. Úplne si ich viem predstaviť v meste. Ich autorkou je Marie Petráková. Dúfam, že o nej budeme ešte počuť. ;) 

HAPPY BIRTHDAY ELLE

České ELLE oslavuje sladkých 18!!! Môj obľúbený magazín na ČR a SR pôde je dospelý a ja mu želám hlavne nech je tak krásne, fashion, trendové, pôvabné i naďalej. ;)

ZUBATÁ

V poslednej dobe mi prišlo niekoľko e-mailov a správ o nejakých topánkach od mojich známych a priateľov. Za čo veľmi pekne ďakujem, je to od vás moc milé.:) Jednou z nich bola i Maťka Cabuková, ktorá mi poslala tieto "zubaté" kotníčky od Iris van Herpen. Tá opäť raz nesklamala svojím dôvtipom a využila karbónové vlákna na takéto kly. Je to moc zaujímavé! :)
Ja by som moc chcel vedieť ako sa v tom chodí?! :D


3 komentáre:

 1. posledné ma zabili! dávam ich do kategórie "skvosty" hneď vedľa korčuľo-topánok od Dsquared :)

  a zo zvyšných trendov si ma podmanili lupene a kvety na päte... tak ženské, tak pekné!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. prvý a tretí obrázok!! a ešte tie svetloružové kytičkové!! nádhera :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ach, vysoke topanky su tak nadherna zalezitost...

  OdpovedaťOdstrániť