piatok 27. apríla 2012

KOLEKCIA LUKÁŠA ČUNDERLÍKA LETO 2012 - LETNÁ NOC

Konečne sa mi podarilo dokončiť návrhy modelov topánočiek aké by som si vedel predstaviť na tohtoročné leto. Mal som jasnú predstavu už na konci zimy, ale jednak som sa nevedel dokopať k jej začiatku, a keď som mal už akési skice, tak som ju ustavične prerábal alebo odbiehal k iným modelom, či obrazom. Z pôvodných 18-ich modelov som zredukoval na konečných 5 kresieb, ktoré sa nesú v duchu letnej noci v meste. Hýrivý život v baroch a kluboch, svetlá diskoték, 70. roky, žiarivé farby a lesk zábavy, duch leta a ruch nočného mesta - to všetko mi slúžilo ako inšpirácia a ako charakteristika menšej kolekcie, ktorá nesie názov LETNÁ NOCABBA - "Summer night city"
 - táto pieseň ma poháňala pri tvorbe kolekcie, vystihovala to čo som chcel vyjadriť modelmi topánok.Večierky, party, žúrky, kalba, disco, kto ich nemá rád, yeaaah! :D


Super ľudia, super zábava!


Party drink - vivat mňamkám MOJITO a COSMO! ;)

PRÍPRAVA


Tvorba skice modelu LOTTE. Najskôr hrubý náčrt, pridali sa farby, neskôr prvý návrh, z ktorého vznikla konečná podoba modelu.


Finálne kresby spolu - 5 modelov.


LETNÁ  NOC

Mesto... vánok... ľahké šiatky a vysoké opätky... priatelia... krok za krokom - bar za barom... disco a svetlá... "Zlatko ahoj!"... horúce tanečky... 3x vodka... ešte... bozkávajúci sa chalani... "biele zátišie"... veľa smiechu... ten pohľad... sex... čistá hlava... "Nevolaj mu!"... pokračujeme... až do brieždenia!

LUJZASandálky s otvorenou špičkou zo zlatej lesklej kože na vytvarovanej platforme z čiernej krokodílej kože s remienkami okolo členku a priehlavku s cykamenovým strapcom na zadnej strane platformy.

LANASandálky s remienkami z čiernej krokodílej kože a žltého semišu na lesklej platforme zo zlatej kože a na vysokom opätku zo zeleného semišu. Na prednej strane cyklamenový strapec.

LORENSandálky z fialového semišu s otvorenou špičkou a pätou n a vytvarovanej čiernej platforme z krokodílej kože, ktorá je na zlatej platforme s lesklej kože. V prednej časti je zeleno-tyrkysový remienok so žltým strapcom.

LOTTELETA


Sandálky z čiernej krokodílej kože na žltej platforme a na vysokom hrubom opätku zo žltého semišu a ružovou podrážkou. Na priehlavku a okolo členka je ružový remienok s čiernym strapcom. Platforma je na zlatej platforme z lesklej kože.


Topánky s piškótovou špičkou z čiernej krokodílej kože, päta je z červeného semišu, remienky okolo chodidla je z fialovej kože s dvomi strapcami - jeden má zlatý korálik a fialové strapce a druhý je modrý. Platforma je z oranžovej kože s otvorom uprostred.7 komentárov:

 1. 1 pár z Lujzy, 37čky poprosím, na moju poličku ku knihám... budem vzorne utierať prach a nedovolím návštevám, aby na ne siahali!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. tak Lana a Leta ihneď do výroby!! Tie sú prekrásne.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. krásne! a nápad strapčeku na pete je dokonalý!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. krásne návrhy :) vysoké opatky na moju výšku to nie, ale pohľad na ne je krásny :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Lana a Lotte! :) tie sú perfiš, hned by som brala :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Lotte a Leta sa mi páčia najviac :))))

  OdpovedaťOdstrániť