štvrtok 8. augusta 2013

JEDNODUCHO NIE

   Dnes také mini zamyslenie a možno rada. Viete čo môže zabiť krásnu topánku? Mnoho dievčat, žien asi nie. Dosť často sa mi totiž stáva, že na ulici stretávam kočky, ktoré majú nádherné oblečky doladené vkusnými topánkami, ale kameň úrazu je:

1. Lepka, cenovka, nalepená ceduľka na podrážke topánky! Zle, celé zle!!!!! Treba to strhnúť hneď, ako to kúpite! Aj tie priesvitné! Jednoducho - DOLE!!!2. Keď si niekto kúpi topánky na vysokom podpätku neznamená, že si s nimi kupuje i umenie vedieť v nich chodiť. Určite to nie je ľahké a chce to určite dávku trpezlivosti a skúšania sa premávania v súkromí, kým sa chytí balans.  Môžete si kúpiť ihličky i od samotného Manola, ale ak v nich chodíte, ako by ste mali artritídu, láme vás dopredu, či dozadu a každý krok je samá neistota, tak je to katastrofa! Siahnite radšej po niečom nižšom, lebo si môžete ublížiť a skúste sa naučiť v tom chodiť najskôr doma.

3. Silonky - a teraz konkrétne, hnusné silonky v otvorenej špičke so švíkom trčiace von z otvorenej špičky topánky. Pripomína mi to detstvo, keď sme nosili béžové umelé pančucháče a tie furt zliezali dole a nám plantali na chodidlách. Vtedy to bola prča, ale teraz nie!!! Takže to napravte.

Pekný deň prajem! ;)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára